Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY G-400 OPAKOWANIE 10l

Preparaty gruntujące
128.71
PLN
GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY G-400 OPAKOWANIE 10l
Cena: 128,71 zł
Cena netto: 104,64 zł
szt.

ZASTOSOWANIEG-400 to koncentrat głęboko gruntujący do stosowania na wszystkich chłonnych i porowatych powierzchniach, takich jak: płyty gipsowe, kartonowo-gipsowe, tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, podłoża betonowe, gazobeton, ceramika itd. Dzięki swojej zdolności do głębokiej penetracji jest szczególnie polecany na wszystkie stare i osypujące się podłoża. Jest niepalny, wodorozcieńczalny, nie zmydla się, ekologiczny – nie zawiera substancji toksycznych, można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wzmacnia podłoże, reguluje jego chłonność (duża paroprzepuszczalność), w bardzo dużym stopniu zmniejsza zużycie farby, oraz znacznie poprawia przyczepność klejów do glazury. Po wyschnięciu jest całkowicie przeźroczysty. Odporny na wysoką zasadowość podłoża.WYDAJNOŚĆZużycie gruntu jest w bardzo dużym stopniu uzależnione od chłonności gruntowanego podłoża i wynosi ok. 0,05-0,25 kg/m2.

Marka: Excellent

Produkty powiązane

FOLIA HYDROIZOLACYJNA W PŁYNIE F-200 OPAKOWANIE 2.5kg FOLIA HYDROIZOLACYJNA W PŁYNIE F-200 OPAKOWANIE 2.5kg

ZASTOSOWANIEFolia hydroizolacyjna to produkt na bazie specjalnie dobranych dyspersji, który po nałożeniu na powierzchnię tworzy nieprzepuszczalną dla wilgoci powłokę doskonale przyczepną do podłoży, takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, płyty wiórowe, tynki cementowo–wapienne, podłoża betonowe, pustaki ceramiczne. Po wyschnięciu daje gotową powierzchnię pod wszelkie materiały wykończeniowe, takie jak: glazura, terakota, a także podłogi z drewnai drewnopochodne. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w łazienkach (kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, umywalki), pralniach, toaletach i kuchniach. Może być także przeznaczona do uszczelniania połączeń podłoga/ściana w narożach z użyciem taśmy uszczelniającej.F-200 nie może być stosowana jako warstwa ostateczna. Zastosowanie folii hydroizolacyjnej chroni ściany przed rozwojem pleśni i grzybów.

Cena: 100,96 zł
IMPREGNAT SILIKONOWY HYDROFOBOWY G-500 5l IMPREGNAT SILIKONOWY HYDROFOBOWY G-500 5l

 WŁAŚCIWOŚCI

Impregnat G-500 jest wodną emulsją silikonową zawierającą nanocząsteczki srebra mające długotrwałe i silne działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Przeznaczony jest do zewnętrznej i wewnętrznej impregnacji (hydrofobizacji powierzchniowej) porowatych materiałów budowlanych

 

Cena: 188,96 zł

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Kontakt

tel. 12 443 10 34

e-mail: zakupy@kpk24.pl

Sklep jest w trybie podglądu

© 2010 - 2019   KPK24.PL
 


Sklep internetowy Shoper.pl