Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Filtr

Cena:
÷

Ceramika sanitarna

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
BEZRANTOWA MISKA WISZĄCA WC ESEDRA BUL NO-RIM POŁYSK BEZRANTOWA MISKA WISZĄCA WC ESEDRA BUL NO-RIM POŁYSK
Cena: 1 635,00 zł
szt.

Ceramika Esedra to kolekcja bardzo oryginalnych wzorów ceramiki sanitarnej, zaprojektowana przez sławnych włoskich projektantów. Linia Bull to wybór dla tych, którzy cenią klasyczny wzór i opływowe kształty w nowoczesnym designie. Wykonanie z najwyżej jakości włoskiej ceramiki czynią z niej doskonały produkt dla wymagających. Miska wisząca bezrantowa WC Bull NO-RIM w kolorze biały POŁYSK posiada ukryte mocowania, w komplecie z deską WC SLIM wolnoopadającą z Duroplastu z metalowymi zawiasami.

BEZRANTOWA MISKA WISZĄCA WC ESEDRA BULL NO-RIM MAT BEZRANTOWA MISKA WISZĄCA WC ESEDRA BULL NO-RIM MAT
Cena: 2 370,00 zł
szt.

Linia Bull to wybór dla tych, którzy cenią klasyczny wzór i opływowe kształty w nowoczesnym designie. Wykonanie z najwyżej jakości włoskiej ceramiki czynią z niej doskonały produkt dla wymagających. Miska wisząca bezrantowa WC Bull NO-RIM w kolorze biały MAT posiada ukryte mocowania, w komplecie z deską WC SLIM wolnoopadającą z Duroplastu z metalowymi zawiasami.

BEZRANTOWA MISKA WISZĄCA WC ESEDRA QUADRA NO-RIM POŁYSK BEZRANTOWA MISKA WISZĄCA WC ESEDRA QUADRA NO-RIM POŁYSK
Cena: 1 635,00 zł
szt.

Linia Quadra to wybór dla tych, którzy cenią klasyczny wzór i opływowe kształty w nowoczesnym designie. Wykonanie z najwyżej jakości włoskiej ceramiki czynią z niej doskonały produkt dla wymagających. Miska wisząca bezrantowa WC Quadra NO-RIM w kolorze biały POŁYSK posiada ukryte mocowania, w komplecie z deską WC SLIM wolnoopadającą z Duroplastu z metalowymi zawiasami.

BIDET WISZĄCY DURAVIT DURASTYLE BIDET WISZĄCY DURAVIT DURASTYLE
Cena: 1 844,00 zł
szt.

BIDET WISZĄCY DURAVIT DURASTYLE

BIDET WISZĄCY ESEDRA BULL 530x360mm BIAŁY BIDET WISZĄCY ESEDRA BULL 530x360mm BIAŁY
Cena: 1 249,00 zł
szt.

Ceramika Esedra to kolekcja bardzo oryginalnych wzorów ceramiki sanitarnej, zaprojektowana przez sławnych włoskich projektantów.
Linia Bull to wybór dla tych, którzy cenią klasyczny wzór i opływowe kształty w nowoczesnym designie. Wykonanie z najwyżej jakości włoskiej ceramiki czynią z niej doskonały produkt dla wymagających.
Bidet wiszący Bull posiada ścienne mocowanie.

BIDET WISZĄCY ESEDRA QUADRA 540x360mm BIDET WISZĄCY ESEDRA QUADRA 540x360mm
Cena: 1 249,00 zł
szt.

Ceramika Esedra to kolekcja bardzo oryginalnych wzorów ceramiki sanitarnej, zaprojektowana przez sławnych włoskich projektantów.
Linia Quadra to wybór dla tych, którzy cenią klasyczny wzór i opływowe kształty w nowoczesnym designie. Wykonanie z najwyżej jakości włoskiej ceramikiczynią z niej doskonały produkt dla wymagających.
Bidet wiszący Quadra posiada ścianne mocowanie.

Kontakt

tel. 12 443 10 34

e-mail: zakupy@kpk24.pl

Sklep jest w trybie podglądu

© 2010 - 2019   KPK24.PL
 


Sklep internetowy Shoper.pl