Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polityka prywatności

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Klient powierza nam swoje dane osobowe i jest to kwestia zaufania do nas, które w naszej firmie jest pierwszorzędną wartością.

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych” zobowiązuje nas do tego, iż dane uzyskiwane od klientów wykorzystywane są w celu realizacji zamówień bądź prenumeraty newslettera. Według wyżej wymienionej ustawy użytkownik serwisu ma możliwość sprawdzenia bądź zmiany swoich danych oraz zażądania zaprzestania ich wykorzystywania.

CEL ZBIERANIA DANYCH OSOBOWYCH
Celem zbierania danych osobowych jest przede wszystkim realizacja zamówień, reklamacji, zwrotów czy też wymiany towarów. Dane te potrzebne są również do systemu komentarzy, oraz innych działań związanych z naszymi usługami i realizacją zamówień.

W formularzu rejestracyjnym czy też w procesie zamówienia pytamy o numer telefonu, który jest niezbędny do stałego i szybkiego kontaktu między Akardo.pl a klientem. Kontakt telefoniczny jest niezbędny w celu najprostszego rozwiązania wszelkich problemów i pytań oraz wyjaśnienia nawet najmniejszych formalności. Wyjaśniamy, iż Państwa numer kontaktowy nie jest wykorzystywany w żaden inny sposób niż w celu rzetelnej realizacji zamówienia oraz nie jest podawany na niczyją prośbę.

Każdy klient ma możliwość rejestracji w naszym sklepie. Login i hasło, które uzgodnione zostaje przez klienta pełnią funkcję zabezpieczenia do profilu użytkownika. Na koncie klient ma możliwość przechowywania, sprawdzania i aktualizacji swoich danych (prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na adres wysyłki) oraz regularnego monitorowania stanu zamówienia produktu. Użytkownik sklepu zobowiązuje się do traktowania danych takich jak login i hasło jako poufne i nie udostępniania ich osobom trzecim, nieupoważnionym. Sklep w razie zagubienia hasła daje możliwość wysłania nowego na adres e-mail.

WGLĄD DO DANYCH
Dostęp do danych osobowych mają tylko osoby uprawnione do realizacji zamówień. Zastrzegamy , iż dane nie są w żaden sposób wykorzystywane: nie sprzedajemy, nie udostępniamy ani nie użyczamy danych innym podmiotom. Wykorzystywane są jedynie w celu realizacji zamówienia oraz prenumeraty newslettera. W celu dostarczenia do klienta zamówionego produktu dane przekazujemy przewoźnikowi (kurier, poczta, paczkomat). Bardzo prosimy o podanie prawidłowych danych adresowych w tym celu.

PRZEGLĄDANIE SERWISU oraz REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Serwis można przeglądać we wszystkich stronach oraz podstronach bez konieczności rejestracji. Zalogowanie się do sklepu konieczne jest w celu zamówienia produktu. Realizacja zamówienia następuje po wcześniejszym wypełnieniu niezbędnych formularzy z danymi niezbędnymi do wysyłki kupionego produktu. Czas oczekiwania na zamówienie jest zależny od wzoru i rozmiaru buta, opisany przy każdym produkcie.

Kontakt

tel. 12 443 10 34

e-mail: zakupy@kpk24.pl

Sklep jest w trybie podglądu

© 2010 - 2019   KPK24.PL
 


{nocache:1a1f40e93205e882a73536a998e32369#0}
Sklep internetowy Shoper.pl